KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4253105
nr 425 3105
Etsning
sign. dansande kvinna, 40x52
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 augusti 2006
27/8 11:01:36
100 kr
28/8 15:44:36
Signe Persson-Melin (f. 1925)